O nás

Jsme malý tým, který miluje to, co dělá, a má radost z úzké spolupráce s našimi klienty, aby bylo dosaženo nejvyšší kvality výsledku pro jejich potřeby. Snažíme se budovat vztahy, které vydrží dlouho.

Naše firma byla oficiálně založena roku 2001 a od samého začátku se věnujeme výrobě replik dílů pro historické motocykly. Začínali jsme v malé dílně na převážně vlastnoručně vyrobených strojích a skromnou nabídkou. Stále rostoucí poptávka nám umožnila postupně modernizovat vybavení čítající pokročilé soustruhy, frézy, vrtačky nebo svářecí techniku.Jsme výrobce, ne pouze distributor. Pouze pro zlomek výrobního procesu používáme spolupráci třetí strany, kdy partnery vždy vybíráme pečlivě k dosažení nekompromisní kvality našich výrobků. Škálu našich výrobků stále obohacujeme, především na základě přání zákazníků. Aktuální nabídku můžete najít na těchto stránkách v sekci Produkty. Ne zřídka jsme schopni podle zadaného vzoru vyrobit na Vaše přání i součást, která není v naší nabídce.

Pochopitelně cena takového výrobku se odvíjí od počtu požadovaných kusů, složitosti a také toho, že se nejedná o sériovou výrobu. Pravidelně vystavujeme a prodáváme na větších motoristických burzách (Slavkov, Brno, Kladno, Zlonín, Chotusice apod.), ale doporučujeme si dostupnost zboží domluvit telefonicky předem, protože jinak kdo dřív přijde…. Objednávky přijímáme telefonicky, emailem či faxem. Zboží jsme schopni Vám zaslat na dobírku, nebo si jej můžete po dohodě vyzvednout na některé z burz či přímo na naší adrese. Dostupnost zboží si nejlépe ověřte dostatečně předem. Nemáme neustále veškerý sortiment skladem a výroba může trvat i několik týdnů. Děkujeme za návštěvu naší webové prezentace a neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoli dotazem souvisejícím s naší nabídkou.